Rozlučááááák 26.6. 2009

28. června 2009 v 13:33 | Belén
V pátek jsem 18:20 vyrazila na zastávku autobusu, aby mě zavezl do Brníčka, tam se to mělo všechno konat. Konkrétně na hasičárně.. Přiznám se, ž e na začátku se mi tam vůbec nechtělo, ale když jsem v 9 hodin odcházela ze školy a nestihla jsem se rozloučit, tak se mi tam prostě moooc chtělo :) vzala jsem si i foťák, protože jsem chtěla mít památku a taky co dávat na facebook. Chtěla jsem si na sebe vzít sukni, takovou kratší, ale nakonec jsem byla ráda za ty rifle, pač s tou sukní bych tam poskakovat nechtěla :-D v 18:40 jsem nastoupila do busu a jeli jsme. Už nás tam pár sedělo. Asi 8 nás tam bylo. S Komrcem jsem se domluvila, že na nás počká na zastáce, pač jsem uplně přesně nevěděla, kde to místo je. Přijeli jsme na zastávku a Komrc tam nebyl!! No, jsem ho chtěla zaškrtit, ale potkali jsme ho cestou, tak nám ukázal cestu. Už tam byl Péťa, Víťa, Komrc a z holek Líza, Verča a Kikina. S holkama jsem teda šla po schodech nahoru a byla tam jedna místnost a tam byly židle a stoly. V levo byla napojená kuchyň a potom sál, kde už stály repráky a na zemi všechn oostatní, co se muselo ještě dodělat. Ze začátku jsem z toho hezkej pocit neměla, ale od osmi se začlo hrát a to byl mazec. Hrál nám tam strejda od Simči, takže podle mě něco jako DJ. V kuchyni jsem si rozdělala colu, Verča mi podepsala kelímek a nalila jsem si colu a do toho trošku vína.. No, bylo to jediný alkoholický co jsem ten večer měla. Moc mi to totiž nechutnalo. Přišlo nás tam 20 z 22, takže slušný. Péťa se mi zdál jetej hned na začátku už jak jsem tam přišla. Podle mě to do sebe začal lít už jak tu bečku dovezl ( byla třicítka) narážel tam do dveří.. no prostě nalitej. Od osmi se hrálo a s holkami jsme teda ovládly parket. Kikina chodila a všechno fotila, takže budeme mít památku. Kolem deváté jsem se šla kouknout ven a tam panika... Si říkám, co se stalo a jak mi to řekli, tak jsem začla mít i strach... pač v hospodě u Tondy byli policajti! 3 auta! Takže prej mají namířený i k nám.. všechny nás nahnali zpátky do budovy a když jsem teda už hledala občanku, tak mi Simča řekla, že sem jít nemůžou. Je to soukromá akce a potřebují soudní povolení a to trvá asi hodinu, takže do té doby by se to taky vylidnilo. Uklidnila mě a nakonec stejně nepřijeli.

Asi o půl hodiny později se stala další strašná věc. Nejmenovanou osobu ožrali, takže nemusím popisovat, co se dělo. Fakt mi z toho bylo zle a začla jsem venku i brečet.. Kevin mě strašil s tím, že musím rychle zavolat jejím rodičům, že by mohla chytit otravu krve a nebo spadnout do komatu a mohlo by to být zlý.. Tak jsem zavolala a to jsem potom brečela i do telefonu, ale nakonec teda řekli, že přijedou.. Potom přišla ta osoba ještě s pár holkami a tak zavolali jejím rodičům zpátky, že jí je jenom zle, že jí nic není.. já jsem teda pořád brečela, tak mě Líza vzala kolem pasu a prošla se se mnou a říkala mi spoustu věcí, že bude v pořádku, že se prostě jenom opila... tak mě nakonec obejmula a že to bude dobrý.. tak jsme si řekly, že se máme rády, i když jsme se spolu vůbec nebavily.. potom mě přišly utěšovat ještě 3 holky ( jsem vám za to moc vděčná a mám vás ráda) potom přišel i nalitej Péťa a že nás má všechny moc rád, že se nechce s náma loučit a že se udělá více rozlučáků.. tak jsem se tam s jím objímala, už jsem přestávala i bečet... tak jsem mu řekla, že na další rozlučák si vyžehlí vlasy ( protože si nechal narust delší a má je vlnitý.. takže to má na hlavě jako květák :-D) a prej jo, kvůli mně si to vyžehlí..

Šlo se zas tančit a to už mi bylo líp.. Hrály se fakt dobrý pecky, tak jsem se nechala přemluvit a vylezla jsem na stůl a s holkami jsme tancovaly na stole.. Fakt super :) před hasičárnou se začo slízat docela dost neznámých lidí.. A přijel i jeden borec s autem. Šla jsem ven a ještě jsem byla vedle z té věci předtím a ještě se dva nejlepší kamarádi začli hádat.. Bylo to ohledně toho, kdo ožral tu osobu.. Tak ten borec a tím autem ( později se mi představil jako Marťa :-P) tak řval " ku.va jste taky naposledy a budete se hádat! do p.če! " tak jsem mu řekla " aspoň nemluv sprostě..." tak mi řekl " promííň" a ještě mě pohladil po zádech, tak mu říkám že dík.. Pak nevím jak jsme se dostali na téma chlast.. On přece chlastat nemůže, když je tady autem. Tak říkal, že jednou jel i pod vlivem lysohlávek..

Nevím, co bych víc k rozlučáku řekla, asi jenom tohle : BYLA TO SUPER AKCE, UDĚLÁME ROZLUČÁKŮ VÍC A NEZAPOMENU NA VÁS!!

jela jsem domů před půlnocí s Kláruš, protože Žanet měla plný auto a vezla Luboše a když jsem ho viděla, tak jsem s ním jet fakt nechtěla, protože byl dost agresivní..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

KLIKNI

Komentáře

1 Klárušenka Klárušenka | Web | 28. června 2009 v 14:55 | Reagovat

Denísku moc hezky jsi to napsala a neboj vydím to tak že ještě jeden rozlučák bude teda alespon doufám.Mám tě moc ráda a bude se mi po tobě hrozně stýskat určo se musíme sejít a doufám že o prázdninách k nám přijedeš to nějak zařídíme ju???MY by jsme pro tebe přijeli a zase tě odvezli tak to nějak domluvíme přes icq nebo tak měj se hezky

2 JP JP | Web | 30. června 2009 v 18:28 | Reagovat

Docela dobrá rozlučka, tak hlavně, že nepřijeli policajti :D

3 Belén Belén | Web | 1. července 2009 v 9:24 | Reagovat

Ale viš jaky jsme měli bobky? už jsem si balila tašku a že uteču zadem a pujdu domu přes mlejn, ale holky teda řekly, že to bude dobrý, že sem stejně přijel nemužou a kdyby Simčin strejda šel dolů, tak by jim mohl řict, aby vypadli, takže se nemame čeho bát xD

4 Teressska Teressska | Web | 14. července 2009 v 15:38 | Reagovat

Ahujky hlasuj pls pro mě na téhlé adrese:http://majlicek.blog.cz/0907/vysledky-4-kola-sonc-5-kolo-sonc
Jsem tam jako Teressska s Emily Osment

5 R_RomanQa_:) R_RomanQa_:) | 22. ledna 2011 v 23:18 | Reagovat

Vtedy som oslavovala moje narodky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama