Srpen 2007

Shakira

29. srpna 2007 v 19:42 | Sedmačka
Shakira Isabel Mebarak Ripoll [šakyra isabel mebarak ripol] (* 2. února 1977, Barranquille, Kolumbie), je známá pouze pod svým prvním jménem Shakira. Je to kolumbijská zpěvačka, autorka textů a písní a producentka. V Latinské Americe byla známá již v devadesátých letech, kdežto v anglicky mluvících a jiných zemích se prosadila až v roce 2001 se svým prvním anglicky nazpívaným albem "Laundry Service", kterého se prodalo ve Spojených státech přes 3,5 milionů kusů a celosvětově 15 milionů kusů. Shakira je nejprodávanější kolumbijskou umělkyní všech dob s téměř 50 miliony prodaných CD. Zároveň je také jedinou z této země, které se podařilo dostat na vrchol hitparád Billboard Hot 100 a UK Singles Chart.
Diskografie

Studiová alba

1991: Magia
1993: Peligro
1996: Pies Descalzos
1998: ¿Dónde Están Los Ladrones?
2001: Laundry Service / Servicio de Lavanderia
2005: Fijación Oral Vol. 1
2005: Oral Fixation Vol. 2

Živá alba

2000: MTV Unplugged
2004: Live & Off the Record (En Vivo Y En Privado)
2007: Oral Fixation Tour: Live from Miami

Kompilace

1997: The Remixes
2002: Laundry Service: Washed & Dried
2002: Grandes Éxitos
Herectví
Shakira hrála v roce 1996 v kolumbijské telenovele "El Oasis" roli Luisy Marie.
Shakira si má také zahrát ve filmu Dare to Love Me (Troufni si mě milovat).Má to být film, o známém zpěvákovi tanga Carlosi Gardelovi a mají v něm hrát například Rodrigo Santoro, Paz Vega a Jordi Mollà. V kinech se tento film má objevit v roce 2007.

Beyoncé

29. srpna 2007 v 19:39 | Sedmačka
Beyoncé Giselle Knowles (*4. září 1981 Houston, Texas) je americká zpěvačka, herečka, producentka, textařka, návrhářka a deseti násobná držitelka prestižní ceny Grammy.
Proslavila se účinkováním v dívčí formaci Destiny's Child, nejúspěšnější dívčí skupině všech dob, se kterou prodala přes 50 milionů nahrávek.
V roce 2003 vydala Beyoncé i své sólové album nazvané Dangerously in Love, které se v tom roku stalo nejúspěšnějším a nejprodávanějším albem. Album obsahovalo takové hity jako Crazy in Love nebo Baby Boy, za které v roce 2004 posbírala celkem pět Grammy.
Druhé album vyšlo v den jejích narozenin 4. září 2006 a jmenovalo se B'Day, které navázalo na úspěchy předešlé desky. Největší hit z desky se jmenuje Irreplaceable. Jako sólová umělkyně prodala Beyoncé více než 12 milionů nosičů.
Úspěchy sbírá i na filmovém plátně. Zahrála si v úspěšném muzikálu Dreamgirls, za který obdržela dvě nominace na Zlatý Glóbus.
Alba
Beyoncé

Nelly Furtado

29. srpna 2007 v 19:37 | Sedmačka
Furtado se narodila v Kanadě a pochází ze tří dětí. Dětství prožila ve Victorii (Britská Kolumbie). Její rodiče Maria Manuela a Antonio Jose Furtado pocházejí z Portugalska. Jméno dostala po sovětské gymnastce Nelli Kimové.
Rodiče Nelly Furtado emigrovali z Portugalska do Kanady na začátku 80. let. Rodiči byla společně se sourozenci vedena ke vztahu k oběma kulturám, a proto umí i výborně portugalsky.
Toto míšení kultur od dětství na ni mělo vliv, první písničky, které skládala, byly vesměs dvojjazyčné. Později se ve škole začala učit i španělsky a hindsky.
Jelikož její rodiče neměli mnoho peněz, chodila od mladých let do práce, se svou matkou pracovala jako pokojská, později dostala místo hospodyně. Jak později přiznala v jednom rozhovoru, toto ji pomohlo objevit své pravé já a navedlo ji na pozitivní cestu.
První vystoupení měla Furtado v kostele se svou matkou při oslavách Portugalského dne. Když jí bylo devět, začala se učit hrát na pozoun a ukulele, později i na kytaru a klávesy.
Ve dvanácti letech začala hrát ve své první skupině. Zpívali tehdy portugalsky a texty psala Nelly. V pozdějších letech jí začali hlavně ovlivňovat různí DJové a rappeři. Během návštěvy Toronta v roce 1996 se potkala s kanadskou hip-hopovou kapelou Join to Ranks a to ji nejvíce ovlivnilo. V létě 1996 se dala dohromady s duem Nelstar a Newkirk a společně začali koncertovat. O pár let později se všichni osamostatnili a Nelly nahrála pár demo nahrávek, se kterými začala obcházet hudební nakladatelství, nejvíce pozornosti se těšila v nakladatelství DreamWorks.
Diskografie
  • Whoa, Nelly! (vydáno - 24. října 2000, celosvětový prodej - 6 milionů)
  • Folklore (25. listopadu 2003, 1,5 milionu)
  • Loose (9. června 2006)
Nelly Furtado

Princ Harry prý zamíří s armádou do Afghánistánu

29. srpna 2007 v 16:54 | Sedmačka |  Princ Harry
Britský princ Harry prý nakonec přece jen zamíří s armádou do bojové oblasti. Místo do Iráku by však měl odjet do Afghánistánu. Na internetu o tom píše britský bulvární list News of the World. Armáda nicméně vyhlásila na cokoli týkající se Harryho misí informační embargo.
Před několika dny náčelník generálního štábu britské armády Richard Dannatt oznámil, že princ nepojede do Iráku. Podle vojenského velení by to bylo příliš nebezpečné. - více zde
Armáda to zdůvodňovala i tím, že by zvýšenému ohrožení byli vystaveni rovněž Harryho spolubojovníci, nikoli jen princ. Na jeho příjezd do země zmítané násilnostmi se prý už připravovali radikálové, kteří mu hrozili únosem.
Informace listu jsou údajně založené na poznatcích Harryho přítele. "Harry by udělal cokoli, aby se dostal na palubu letadla do Afghánistánu. Byl zklamán tím, že nezažije akci v Iráku. Jeho cesta (do Afghánistánu) bude zahalena tajnostmi. Zmizí... Je mnoho možností, jak zabránit lidem, aby něco zjistili," prohlásil nejmenovaný zdroj.
Nadcházející mise v Afghánistánu je podle něj jedním z důvodů, proč po "iráckém" zklamání Harry neopustil řady britských ozbrojených sil. "Bylo mu řečeno, že jeho sen sloužit vlasti je stále na pořadu dne," doplnil zdroj.
List News of the World nicméně nepřinesl přesnější informace o tom, kdy by se měl Harry do Afghánistánu vydat. Uvedl jen, že by se tak mělo stát patrně ještě do Vánoc a princ by měl sloužit ve velící jednotce sil NATO

Princ Harry se na truně oběvil opilý a polonahý

29. srpna 2007 v 16:52 | Sedmačka |  Princ Harry
Magazín Radar na obálku svého posledního čísla použil šokující fotografii prince Harryho. Člen britské královské rodiny uvolněně sedí na trůně v pyžamu, odhaluje mužnou hruď a v ruce mačká jednu, leč nikoli poslední plechovku od piva.
Tak nějak by to skutečně mohlo vypadat, ale snímek je pouze povedenou montáží. Podle britského Times UK se příběh uvnitř magazínu snaží vykreslit, jaký skutečně mladší bratr prince Williama je. Radar slibuje při četní "zasvěcenou zprávu z bouřlivého života anglického dvaadvacetiletého přitažlivého prince".
Někteří skutečně Harryho jako atraktivní osobu vnímají. On sám ale tvrdí, že kvůli svým zrzavým vlasům a porostu na těle musí navštěvovat psychologa. O svém soukromém utrpení, které ho od puberty stíhá, se svěřil čtrnáctileté Maxine Broadfootové. Ta získala ocenění Princezny Diany na jejím memoriálu na počátku července.
"Harry přišel k našemu stolu a zeptal se, na co Dianino ocenění využiju. Řekla jsem mu, že je to na terapii vrstevníků a pomoc dětem, které byly šikanovány. Tak se mě zeptal, jestli může přijít a dostat taky nějakou terapii ode mě, protože on je šikanován za to, že je zrzavý. Nevěděla jsem, co na to říct, a smála jsem se," tvrdí Broadfootová.
Harry přitom nedávno v televizním rozhovoru přiznal, že mu princezna Diana odmalička říkala Ginger (Zrzek).

Paul Thomas

23. srpna 2007 v 23:24 | Sedmačka |  Good charlotte
PAUL THOMAS
Jméno:Paul Thomas
Datum narození:5.10.1980
Znamení: Váhy
Přezdívka: St. Paul
Domov:Waldorf
Výška:175cm
Pozice v kapele:Basskytara
Jídlo: cokoliv italskýho
Show: The Simpsons
Zlozvyk: občas si zapálí
Záliby: hraní videoher, čtení, psaní poezie
Nemá zád: Nedostatek ponožek a čistýho prádla na cestách, vlhko

Billy Martin

23. srpna 2007 v 23:23 | Sedmačka |  Good charlotte
Jméno:William Dean Martin
Datum narození:15.6.1981
Znamení: Blíženci
Přezdívka: Lil' Billy
Domov:Naptown/Maryland
Výška:180cm
Pozice v kapele:Kytara
Domácí mazlíčci: Bunji, Sam, Cash(psi), Nelly, Nelson, Stellar(kočky) a 27 křečků
Jídlo: pizza, suschi
Slavná celebrita: Angelina Jolie, Jennifer Lopez, Christina Aguilera
Superhrdina: Batman
Co má rád: Kreslení, Komiksy, holky..
Co nemá rád: Roláky, Hady..

Benji Madden

23. srpna 2007 v 23:22 | Sedmačka |  Good charlotte
Jméno:Benjamin Levi Madden
Datum narození:11.3.1979
Znamení: Ryby
Přezdívka: Kid Vicious, Benjahole
Domov:Waldorf/Naptown
Výška:170cm
Pozice v kapele:Kytara,zpěv
Poznámka:Dvojče Joela:)
Roční období: Jaro
Sen: žít s manželkou na vodě, mít děti, mít smuteční vrbu, basketbalové hřiště a nahrávací studio
Co má rád: holky, svoje piersingy
C nemá rád: vlhko, zimu, politiku
Jídlo: pizza, rychlé občerstvení
Benji: co řekl o sobě a ...
Benji:"Rád rozpárávám matrace."
"Jedno vajíčko, jedna spermie, dvě děti!"
"Černý lak na nehty nejde dohromady s testosteronem."
"Mám doznání: Miluju petting. Je zábavný a nevinný. A navíc, nemůžete z něj
otěhotnět"
"Jestli nejsi těhotná, chci jít domů a napravit to."
"Přestaňte se na ně dívat když se mazlí!"
"Uh...Mám rád psy...Mám psa..jmenuje se Cash."
"Díky Burtovi Backarachovi, červenýmu vínu a svíčkám a nejvíc svým
rodičům, že to udělali."
"Hej, kluci. Mám pro vás nějaký špatný zprávy... byli jsme pokutováni za
špatné parkování a myslím, že jsme taky přejeli Lil Bow Wow."
Person: "Hodně lidí ma tohle tetování *ukáže na pavoučí síť na jeho lokti* Co
to znamená?"
Benji: "Obvykle si to nechávají vytetovat ti, kteří někoho právě zabili."
Person: "Benji! Ty jsi někoho zabil?!"
Benji: (směje se a zašeptá) "No, neměl jsem ti to říkat. Ne, jen jsem si dělal
srandu. Nikoho jsem nezabil. Je tradice mít tohle tetování."
Little Kid: "Hey Benji, podepíšeš mi moje vysvědčení?"
Benji: (Podívá se kolem a zkouší se nesmát.) "Wow, To je dost dobrý!"
"Každý den prodávám, říkám dejte pětku a dám vám pusu."
"Nevím, jestli tě to neraní brácho, ale Santa Claus neexistuje..."

Joel Madden

23. srpna 2007 v 23:21 | Sedmačka |  Good charlotte
Jméno:Joel Ryan Rueben Madden
Datum narození:11.3.1979
Znamení: Ryby
Přezdívka: Sickboy
Domov:Waldorf/Naptown
Výška:175cm
Pozice v kapele:Zpěv
Poznámka:Dvojče Benjiho:)
Jídlo: sušenky, a co si doma uvaří
Superhrdina: spiderman
Zlozvyk: plivání
Miluje: chodit SÁM do kina, vaření, hračky, piersingy, dostávání e-mailů
Nemiluje: vstávání, matematiku, wasabi
Joel: co řekl o sobě a ....
Joel:Moje příjmení je sex. S-E-X."
"Drž hlavu vzhůru, bude to lepší."
Jsme spolu už od dělohy. Potkali jsme se v děloze." (Joel na Benjiho.)
"Hrál jsem baseball, byl jsem fakt dobrej, kouč si to nemyslel, ale já jo."
"Všechny vás milujem..."
(Na otázku, jak cestování změnilo jejich životy) "Myslím, že bys měl říct, že
známe víc svět a teď jsou z nás experti na péči a zabezpečení nechutných
smradlavých ponožek."
"Kdekoliv na noze jsou kosti dost blízko a když se do nich trefíš tak to
zatraceně bolí."
"Jo, zranil jsem si prst, nemá někdo náplast?"
"Místo toho chození ven a honění lidí, proč radši nezaložíš kapelu?"
"Jsem trochu zklamaný že Kanada není taková, jak ji popisují v South Parku."
"Ty jsi ta co mi dala ty boxerky? Zajímalo mě odkud jsou, mám je na sobě! I
když jinak nemám rád flanel, tam dole je v něm trochu horko, jestli víš co tím
myslím...."
"Okay, teď, kdo mi ukrad peněženku?"
"Nechci nikoho vidět, že dneska v noci odejde sám. Chci vidět každýho že je
oplodněný."
"Děvko..Je to G a pak zasraný C!"
"Vidíš to? *ukáže do vzduchu* Zima."
"Benji, rock your body." (aneb Justin Timberlake)
"Mám speciální srdce v mém místě pro Avril Lavigne. Teda, mám speciální
místo v mém srdci. Jsem nervózní, když mluvím o holkách."
"Benj, měli by ti říkat Feminem."

Luciinka

21. srpna 2007 v 23:11 Kamarádi a spol. :-)
Foto mojí kamarádky z Deštné v Orlickych Horach.....Také 13 let stará a je to suprova kamojda.
Ještě jsme se neviděli doopravdy, ale chodí s mím bratrankem JP do třídy a on bydli nakej kilak od Deštny tak možna by nekdy šance byla....

Spolužáci

20. srpna 2007 v 22:47 Kamarádi a spol. :-)
Verča :)
Janča
Líza
Fítešek
Opičisko
Tak co jim říkate :)
Víc fotek nemam..

Moje dvojče

20. srpna 2007 v 22:36 Kamarádi a spol. :-)
Toto je moje dvojče, :-D JP....co k nemu napsat, občas je dohádáme :) ale po nejakych 3 nebo 4 hodinach se to zase zpravi zpět a sme zase ta stara dobra dvojce jak ma byt :)
jo jeho blog je www.jp2.blog.cz

Moje zlatíčko

20. srpna 2007 v 17:32 Kamarádi a spol. :-)
Moje drahá sestřenka Evička.....Mám ji ráda...Není o moc starší, je jí 20....To je akorát..Zde přikládám její fotografii.......profil na lide.cz " lizatko.evicka"
mám ji mocinky moc ráda :-)
jo a je zadanáá :-) už přes rok , tak abystě věděli :-)

Fergie

10. srpna 2007 v 23:05 | Sedmačka
JMÉNO:Stacy Ann Ferguson
PŘEZDÍVKA:Fergie,Stace,
Stacyrella
DATUM NAROZENÍ:27.března
1975 (beran)
KARIÉRA:v devíti letech hrála
fergie v americkém dětskémseriáluKids Inc.Pozdějiobjevila svůj hudební talent.Krátce na to založila sedvěma kamarádkami dívčíkapelu Wild Orchid.Podvou albech kapelu opustilaa v roce 2003 přišla k BlackEyed Peas.
SOUKROMÍ:Fergie chodí od listopadu
2004 s americkým hercem JoshemDuhamelem.
VÁŠEŇ:I přes svou skvělou postavu neodolá Fergie pizze,lasagním a banánu v čokoládě
SOLOKARIÉRA:Fergie o sobě dává vědět i bez Blak Eyed Peas-například na soundtracku 50krat a stale poprvé.Nedávno vydala album The dutchess, které slaví úspěch

Avril Lavigne

10. srpna 2007 v 23:04 | Sedmačka
AVRIL LAVIGNE
Datum narození : 27.9.1984
Místo narození : Napanee,Ontario,Kanada

Znamení : Váhy

Životopis:
Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears.Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch stále roste.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie.